Vip Transfer Hizmetleri

Vip Transfer Hizmetleri

Project Info

Project Description

Sektörümüzün başında gelen Vip transfer hizmetleri siz müşterilerimizi her zaman mutlu etmektedir. Yerli ve yabancı olarak ayrılan müşterilerimizi havalimanından alınarak otel transferler ve şirket ziyaretleri, çeşitli bir şekilde kapasiteye sahip araçlarımızla beraber işinde uzman, güvenilir, deneyimli ve özel bir şekilde eğitilmiş olan personellerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Değerli müşterilerimize ve misafirlerini güzel bir şekilde transferleri için sunduğumuz son model araçlarımız ile yüksek kalite hizmeti verilmektedir.

İstanbul Vip Transfer Hizmetleri

Binek ve çeşitli bir şekilde kapasitelere sahip olan araçlarımızla İstanbul Vip transfer hizmetleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre personellerinde gün içinde firma ziyaretlerine, fazla mesai durumlarında ek araç taleplerinde, evrak ve belge teslimi konularında hizmetler verilmektedir. Binek araç hizmetimizle kullanmış olduğumuz aralar da yolcu taşımacı belgeleri bulunmaktadır.

Vip Transfer

Müşteri taleplerine göre Vip transfer portalımız alınmaktadır. Araç ve sürücü bilgilerimizi mail ve SMS ile hizmeti alacak personele bildirilir. Ayrıca da kullanmış olduğumuz bir hizmetle masraf merkezlerini belirleyip her bir bölüm faturalandırmalar ayrılabilmektedir.

İstanbul Vip Transfer

İstanbul Vip transfer denildiği zaman akla hemen tur ve kalabalık gruplar gelmektedir. Ailecek gidilecek yerler, iş gezileri, toplantılar, özel yemek ve davetler gibi yerler de mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır.

Vip Transfer Fiyatları

Vip transfer fiyatları kişilerini istedikleri kapasiteye ve özelliklere göre değişmektedir. Araç içerisinde neler olup olmayacağına siz değerli müşterilerimiz karar vermektesiniz. Araçlarımızın her biri gününde muayenesi yapılmakta ve sizleri herhangi bir sorunla hiçbir zaman karşılaştırmamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi İstanbul transfer hizmetleri ile rahat bir şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

İstanbul Vip Transfer Fiyatları

İstanbul Vip Transfer fiyatları da genel olarak belli miktarlarda olmaktadır. Sizler için çok uçuk fiyatlarda hizmet vermemekteyiz. Herkesin hizmetimizden yararlanabilmesi adına bütçelerine göre arabalarımız bulunmaktadır. Kişiler vip transfer hizmeti almadan önce bizimle görüşüp planlı bir yol haritası uygulanması gerekir. Yol şartlarını bilmeli ve gidişat ona göre düzenlenmeli. Yolda herhangi bir problemin olup olmadığı öğrenilmeli ve plan o şekilde ayarlanmalıdır. Bunun içinde ilk olarak araştırmalarımızı yapıp sizinle beraber yol planımızı hazırlamaktayız.