Limuzin Kiralama

Limuzin Kiralama

Project Info

Project Description

Anka limuzin kiralama ile bizler sayesinde birçok araba kiralama çeşitlerinin dışında düğünlerde veya eğlencelerinizde herkesten farklı olacak şekilde limuzin kiralama şansını sizlere sunmaktayız. En mutlu günlerinizde ve özel günlerinizde güvenli konforlu ve kaliteli bir şekilde hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. Güvenilir kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlerin yanında olarak her daim size sınırsız hizmetler sunar ve memnun olmanızı sağlamak adına her şeyi yapmaktayız.

Limuzin Kiralama Fiyatları

Limuzin kiralamayla konferans, özel günler ve davetleriniz için uygun ile sizlere hizmetimizi sunmaktayız. Size bağlı olarak isterseniz özel şoför kiralayabilme imkânını da sunmaktayız. Tabii ki özel şoför isterseniz ek olarak da bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Kiralık Limuzin

Kiralık limuzin günümüzde daha yeni arttığından dolayı ücretlerde sizlerin bütçenize göre ayarlanabilmektedir. Marka, renk veya uzunluğu ve kaç kişilik olacağına dair bilgiler verilmektedir. Genellikle limuzinler saat başına ücretlendirilmektedir. Dilerseniz günlük, haftalık veya aylık kiralama imkânını siz müşterilerimize en iyi şekilde vermekteyiz.

Kiralık Limuzin Fiyatları

Geniş hizmetlerimizi size sunarak beraber uzman kadromuzla ve şoförlerimizle sizlere her imkânı sunmaktayız. Kiralık limuzin fiyatları sizler için en uygun fiyatlara ayarlanmıştır. Bütün araçların bakımları aksatılmadan yapılmıştır. Trafik sigortası ve kaskoları da düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sizler için her türlü güvenliği almaktayız.

Limuzin Kiralama Fiyatları

Limuzin kiralama fiyatları sizlere göre limuzinin markasını, modelini, kaç kişilik olacağını, yakıt isteğinize göre ve büyüklüklerine göre değişim göstermektedir. Kiralayacağınız limuzinlerin özelliklerini öğrenme hakkına da sahipsiniz. Klimalı, müzik sistemli, televizyonlu, mini bar, buz makineleri, GPS, radar gibi özellikte olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerin konforu için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapıyoruz. Eğer ki limuzin kullanmak isterseniz siz kullanabilirsiniz. Dilerseniz de sizlere özel olarak şoför gönderebilmekteyiz. Fakat bunun için ek bir ücret ödemeniz gerekir. Bütün limuzinlerimizin bakımları özel olarak yapılmakta ve günleri asla geçirmemekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuzla beraber sizlere sınırsız hizmetler vermekteyiz. Limuzin kiralama sayıları arttığından dolayı hem gezerek hem de size ait olmasıyla beraber istediğiniz kadar dolaşma imkânını sizlere sunuyoruz.