Business Transfer

Business Transfer

Project Info

Project Description

Business transfer hizmetimiz seçkin iş adamlarının, üst düzey yöneticilerinin ve iş seyahati için ülkeye gelen misafirlerin mobil ofis keyiflerini sanki bir otel odasındaymış gibi konforunu sağlayabilmek adına tasarlanmış olan özel araçlarımızla yabancı dil bilen uzman takımımızla beraber her zaman hizmetinizdeyiz. Sizlere hizmet eden personel ve elemanlarımız hepsi profesyonel olarak hizmetinize sunmaktayız. Aralarımızın muayeneleri ve bakımları günü gününe yapılmakta ve sizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerin zevkine göre seçeceğiniz modellere ve markalara göre değişen araba fiyatlarımız sizler için en uygun fiyatlar ile indirmekte ve her zaman birinci sırada olmanın gururu ile sizlere hizmetlerimizi sağlamaktayız.

İstanbul Business Transfer

İstanbul business transfer hizmetiyle misafirlerin istedikleri doğrultularında tüm ziyaret planlarını gizli tutmaktayız. Hostes ya da yakın koruma isterseniz rehber eşliğinde sizlere katılabilmekteler. Misafirlerimizin seçeceği günlük gazete ve dergi arabada bulundurulur. Araç içindeki içecek ve yiyeceklerin hepsi kullanıcılara ikramlardır. Kişisel tercihlere göre bu ikramlar değiştirilebilmektedir. İstenilmesi halinde gidilecek olan yerlerin rezervasyonları da yapılmaktadır. Fiyatlandırmalarımız her zaman araç başına yapılmaktadır. Sizlerin seçeceği seçeneklerle memnun kalmanızı her zaman biz sağlayacağız.

Havalimanı Business Transfer

Sizlere özel sunabileceğimiz fırsatlar ile iş seyahatinizi ya da tatilinizi çok iyi geçirebilirsiniz. Ankara vip transfer şirketi olarak sizlere sunabileceğimiz Havalimanı Business Transfer ile yolculuğunuzu çok iyi bir şekilde geçirebilirsiniz. Havalimanından sizi alarak istediğiniz noktaya kadar eşlik edecek olan arabamızı istediğiniz model ve markaya göre seçebilirsiniz. Seçtiğiniz arabayla beraber yabancı dil bilen ya da sadece Türkçe bilmesi yeterliyse sizin için bu tercihi de yapabiliyorsunuz. Yabancı dil bilen bir şoför isterseniz ek ücret alımı yapılmaktadır. Havalimanı Business hizmetimizle uçaktan indiğiniz an şoför eşliğinde istediğiniz yere sizleri bırakmaktayız. Arabanın içerisinde kendi zevkinize göre yiyecek ve içecekleri seçmenize imkan da tanımaktayız. Bizleri seçtiğinize asla pişman olmayacağınıza garanti verebilmekteyiz. Bizi seçen her müşterimiz geri bildirimde bulundukları zaman mutlu olduklarını ve hizmetlerimizden çok iyi yararlandıklarını dile getirmekteler. Sizler de bizleri seçerek her zaman kalitenizi korumanıza olanak sağlayabilirsiniz.